рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 8.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Умјетница и самохрана мајка, Бритт Цалхоун (Дана Деланy) за Дан захвалности враќа се у родни крај, у обитељску куќу. Ондје се Бритт мора суочити с догаѓајима из прошлости те разријешити свој изразити лош однос с мајком (Дорис Робертс). Обитељско окупљање доживи свој врхунац након што на видјело изаѓе истина, велика тајна о Бриттиној мајци.

Слики

Вријеме за сјеќање

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Borechki Klub (1999)

  вторник
  image
  Млад службеник е уморен од својата кариера и заедно со својот пријател Тајлер Дурден формира нов клуб каде што мажи се ослободуваат од своите фрустрации тепајќи...
 • Портрет на дамата во огнот (2019)

  вторник
  image
  Франција, 1770 година. Сликарката Мариен добива нарачка за свадбен портрет на младата Елоиз. Елоиз треба да стапи во брак против своја воља, а Мариен мора да ја...
 • Последно возење (2009)

  среда
  image
  Еден очаен татко го зема својот десетгодишен син, Чук и бега откако извршува едно насилно злосторство. Додека двајцата патуваат во пустината и нивната судбина е...
 • Cleaner (2018)

  среда
  image
  Narges, a public toilet cleaner, has to wait for 5 minutes to see what the result of her pregnancy test is. In this 5 minutes, she dives in her dream. The dream...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.