poster

Планета Раптор

Planet Raptor (2007)

Hаучна фантастика, Акција, Комедија, Xорор, Трилер | САД, Романија, Германија
Режисер: Gary Jones

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.8/10

СОДРЖИНА

Године 2066. раптори нису изумрли, раширили су се по галаксији, оставивши људима врло мало места за живот. Једина нада људима је група војника.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Dog Men (2014)

  image
  In a not-too-distant future only a few homo sapiens are left. Struggling for survival they are forced to live from hunting the last remaining animals in the...
 • Вештачка интелегенција (2001)

  image
  Многу напреден прототип на дете-робот по име Дејвид е програмиран да покажува безусловна љубов. Кога неговото човечко семејство го напушта, Дејвид започнува...
 • Буквално сѐ (2015)

  image
  Советот на вонземјани одлучил целосно да ги уништи луѓето на Земјата, но пред самиот крај ќе им дадат шанса на Земјаните да ја докажат својата вредност. Случајно...
 • Тело је нестало (1942)

  image
  Доктор Лоренц је научник који жели да сачува младост и лепоту своје супруге. У ту сврху он почиње да киднапује младе девојке...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.