СОДРЖИНА

Кога ќе дознаат дека ќерка им е киднапирана, оператерката во позивниот центар 911 Памела и нејзиниот отуѓен сопруг, полицаецот Џереми немаат друг избор освен да ги следат упатствата на киднаперот: на сите полициски и пожарникарни возила мораат да им јават да се распрснат низ различни локации во градот, каде ќе ги дочека хаос. Не знаат кој стои зад киднапирањето, ниту зошто, но знаат дека би можеле да станат одговорни за најголемото злосторство во градот.

Слики

Мрежа за грабежМрежа за грабеж

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ашер (2018)

  image
  Ашер (Рон Перлман) е платен убиец кој поголем дел од животот поминал убивајќи луѓе по налог на Ави (Ричард Драјфус). Живее како осаменик, негови пријатели се...
 • Гринленд (2020)

  image
  Џон Герити, неговата оттуѓена жена и младиот син Нејтан патуваат до единственото место каде што има надеж за опстанок. Среде застрашувачките вести за градови низ...
 • Фати го Гринго (2012)

  image
  Мел Гибсон е американски гангстер кој со возило ја пробива граничната ограда и упаѓа на територијата на Мексико во обид да им избега на американските погранични...
 • Поткажувач (2013)

  image
  Сопственикот на градежна фирма Џон Метјуз (Двејн Џонсон) дознава дека син му, со кого не живеат заедно, е уапсен за поседување дрога и, наместо на факултет, ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.