poster

У име Краља 3: Последња мисија

In the Name of the King: The Last Mission (2014)

акција, авантуристички, фантастика, трилер | Канада, Германија, Пакистан
Режисер: Uwe Boll

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.1/10
Оценка на корисникот: 2/10

СОДРЖИНА

Доминик Персел од савременог убице постаје средњовековни ратник у овој акционој авантури снимљеној према серијалу видео игрица „Дунгеон Сиеге. Погледајте сјајне специјалне ефекте у непрестаној акцији. Плаќени убица бива враќен у Средњи век где мора да се бори против бројне војске и змаја у својој битки за опстанак!

Слики

У име Краља 3: Последња мисијаУ име Краља 3: Последња мисијаУ име Краља 3: Последња мисијаУ име Краља 3: Последња мисијаУ име Краља 3: Последња мисијаУ име Краља 3: Последња мисијаУ име Краља 3: Последња мисијаУ име Краља 3: Последња мисија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Острво гусара (1995)

  среда
  image
  На самрти, Морган Адамс добија од свог оца необичан дар, треќину мапе која води до блага. Како би пронашла помоќ за дешифровање мапе, она купује школованог роба...
 • Избришаниот (2012)

  среда
  image
  Поранешен агент на ЦИА и неговата отуѓена 15-годишна ќерка се присилени да бегаат кога неговите работодавачи и двајцата ги означуваат за елиминација како дел од...
 • Џек Хантер и рајската sвезда (2009)

  среда
  image
  Џек Хантер добива информација дека "Небесната sвезда" е можеби во Турција. Најдобрата трага му е Амен Антаки, продавач на стари предмети, чиј син, Фауд, бил...
 • Борец (2007)

  среда
  image
  Aјшa учи во средно училиште и нејзиниот татко кој што е дојден во Данска како имигрант од Турција, е убеден дека таа ќе стане доктор. Ајшa сепак повеќе сака да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.