СОДРЖИНА

Браќниот пар полицајци Зои и Бери немаат хармоничен брак. Тие имаат едно дете Тими, па Зои ќе се обиде да му даде уште една шанса на бракот. Но Бери ќе ја изневери Зои и тоа ноќта кога Тими смртно ќе настрада. Зои ќе го обвини сопругот за смртта на синот...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шест куршуми (2012)

  денес
  image
  Самсон, бившиот платеник и експерт за киднапирање, ќе биде ангажиран од страна на на мајсторот на боречки вештини Ендрју да му помогне да ја најде ќерката,...
 • Бетмен (2022)

  денес
  image
  Двете години набљудување на улиците како Бетмен, влевајќи страв во срцата на криминалците, го доведуваат Брус Вејн длабоко во сенките на Готам Сити. Со само...
 • Џек Хантер и рајската sвезда (2009)

  денес
  image
  Џек Хантер добива информација дека "Небесната sвезда" е можеби во Турција. Најдобрата трага му е Амен Антаки, продавач на стари предмети, чиј син, Фауд, бил...
 • Последна задача (2007)

  денес
  image
  Пензионисаног снајперисту мучи чињеница што није успео да уништи једног од најозлоглашенијих светских терориста. Али бивши послодавци сада желе да довш¡и посао у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.