poster

Паранормална иницијација

American Horror House (2012)

хорор | САД
Режисер: Darin Scott

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 4.6/10
(100 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сотонина крв (1978)

  image
  Млади пар на пријевару одвуку у злокобну куќу пуну сљедбеника сотоне...
 • Хостел 3 (2011)

  image
  Четворица мажи доаѓаат на ергенска вечер во Лас Вегас, но стануваат плен на елитниот ловечки клуб, кои приредуваат ужасна игра на измачување.
 • Patrick: Evil Awakens (2013)

  image
  Charles Dance stars in this gripping horror. At a private clinic, a young nurse soon discovers that one of the comatose patients is quite sinister.
 • Кандиша-демон (2020)

  image
  Летњи празници су и најбоље пријатељице Амели, Бинту и Морѓана се друже с тинејџерима из комшилука. Ноќу се забављају причајуќи страшне приче и урбане легенде....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.