рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 10/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Макс е амбициозен психијатар, кој ќе добие работа во затворската болница. Со него ќе дојдат да живеат и неговата жена Стела и малиот син.
Необичаениот нов дома изграден во готски стил и лудилото што ја опкружува ќе почне да делува на Стела. Таа ќе го запознаее уметникот Едгар, затворен за убиство на сопругата. Таа ќе се вљуби во него и повторно ќе се почувствува жива...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Атлантида (2019)

  денес
  image
  Во овој дистописки поглед на Украина во блиската иднина, бивш војник кој страда од ПТСС се спријателува со млада волонтерка која сакајќи да врати мирна енергија...
 • Ромео и Јулија (2013)

  денес
  image
  Ромео и Јулија се тајно венчају упркос нетрпељивости њихових породица. Убрзо ќе низ догаѓаја заувек променити животе обе породице.
 • Живописен пат (2013)

  денес
  image
  Оставени на еден изолиран пустински пат, двајца долгогодишни пријатели почнуваат да си ги напаѓаат меѓусебните животни одлуки. Нивната кавга наскоро се претвора...
 • Када је Хитлер украо ружичастог зеца (2019)

  денес
  image
  Ана је јеврејска девојчица у Немачкој. Кад су нацисти дошли на власт тридесетих година, њен отац је изненада нестао и породица мора да напусти земљу, без иједне...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.