poster

Звезде у успону

Rising Stars (2010)

Режисер: Daniel Millican

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.5/10

СОДРЖИНА

Три музичара боре се за пажњу нације, где су за славу спремни све учинити и на све начине победити конкуренцију...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Торнадо (2009)

  image
  Пјер е депресивно момче кое сака да му помогне на Торнадо, емотивно нестабилен коњ. Кога Пјер ќе побара помош од шепотачите на коњи, тргнува на пат на исцелување...
 • Авторот на писмаа (2011)

  image
  Меги е млада девојка, еден ден добива инспиративно писмо. Се чини дека авторот ја познава подобро, одошто таа самата себе. Таа отсекогаш имала претчувство дека не...
 • Fillim i vështirë (1986)

  image
 • Коњот на Св. Никола (2005)

  image
  Прекрасната Винки Вонг е мала Кинеска, која неодамна се отселила во Холандија со мајка си, за да можат да бидат со татко и, кој таму води ресторан. На училиште...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.