poster

Децептионс

Deceptions (1985)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.0/10

СОДРЖИНА

Сестре близнакиње, једна европска џет сетерка, друга несреќна домаќица из Њу Џерсија, импулсивно ќе одлучити да замене животе и идентитете на 7 дана, а резултати ќе бити изненаѓујуќи...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зборови (2012)

  image
  Млад писател конечно доживува успех објавувајќи го својот роман. Има само еден проблем - тој не го напишал романот. Принуден е да ја плати цената за кражба на...
 • Ѓавоље створење (1943)

  image
  Прича о браќи близанаца доктора, и када један убије другог, који се враќа из мртвих као вампир, уз помоќ свога помоќника...
 • Шангај (2010)

  image
  Драма од периодот на 40-те во која еден американски емигрант, кој се враќа во Шангај во месеците пред Перл Харбор, за истрагата на смртта на еден пријател, се...
 • Спокој (2019)

  image
  Бејкер Дил (Метју Меконахи) е капетан на рибарски брод, кој работи и како водич на островот Плимут. Неговиот живот се превртува наопаку кога поранешната сопруга...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.