poster

Цовер Гирл Мурдерс

The Cover Girl Murders (1993)

трилер | САД
Режисер: James A. Contner

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.1/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

На далеком тропском острву, група модела и власник модног часописа снимају фотографије за нови број магазина, и све изгледа идеално док једна по једна девојка не буде пронаѓена убијена..

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Голематa мајка: Каков татко, таков син (2011)

  среда
  image
  Агентот на ФБИ, Малколм Тарнер, наречен и Големата Мајка, се враќа во акција, а овој пат има поддршка од својот посинок, тинејџерот Трент. На Малколм му се...
 • Леден пат (2021)

  среда
  image
  Откако зафрлен рудник за дијаманти се руши во северните краишта на Канада, еден возач на голем камион ја води невозможната спасувачка мисија преку замрзнатиот...
 • Блиска мета (2015)

  среда
  image
  Откако ќе ја спаси својата киднапирана внука, поранешниот војник Колтон Макреди започнува немилосрдна борба за да ги спаси своите најблиски. Колтон е турнат во...
 • Островот на черепите (2017)

  среда
  image
  Продуцентите на „Годзила се навраќаат на еден од најмоќните митови за чудовишни суштества во историјата. Оваа оригинална авантура ја раскажува приказната за еден...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.