poster

Грозница

Fever (1999)

драма, мистерија, трилер | Обединетото Кралство, САД
Режисер: Alex Winter

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 9/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Прича о уметнику који је на ивици нервног слома после убистава која се дешавају у његовој згради. Када почне сумњати у себе, да би он могао бити убица, наќи ќе на листи осумњичених заједно са скитницом који је виѓен у згради.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Медени месец (2014)

  денес
  image
  Новопечени брачни пар путује у удаљену језерску земљу на медени месец. Убрзо по доласку, Пол види да Би месечари у шуми. Њено понашање постаје све чудније и Пол...
 • Тоа вечерно сонце (2009)

  денес
  image
  Тенесиски фармер се враќа во својата фарма и мора да се соочи со семејното предавство, повторната појава на еден стар непријател и загубата на својата фарма.
 • Госпоѓица Џули (2014)

  денес
  image
  Радња драме Госпоѓица Џули описује жестоку борбу измеѓу мушкарца и жене, борбу за моќи и доминацијом кроз окрутну и компулзивну игру завоѓења и одбијања. Сеоска...
 • Сите мртви луѓе (2020)

  денес
  image
  Бразил, 1899. Судбините на жените во две семејства се испреплетуваат кога семејството Соарес, поранешни земјопоседници и робовладетели, бараат помош од Ина...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.