poster

Гепек

Trunk (2009)

Режисер: Straw Weisman
FilmBox Stars RS | среда | 01:25

рејтинг: 3.0/10
Оценка на корисникот: 8.7/10
(3 гласови)

Содржина

Меган Џонсон, прекрасна самохрана мајка во своите дваесетти, жена со куп проблеми, ја киднапира и во багажникот на својот автомобил ја затвора сериски убиец. Она што затворената го открива за себе и својот киднапер, ќе одлучи помеѓу нејзиниот живот или неизбежната смрт.

Улоги
Сцеарист:
Продуцент: Sean Buck, Ricardo Jacques Gale
времетраење: 94 мин

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • The Nanny Betrayal (2018)

  image
  A woman tries to protect her family after her husband has an affair with their nanny. As her husband's co-workers are killed, she discovers everything is not what...
 • Немилосрдна агентица за некретнине (2020)

  image
  Андреа Цроwлеy, немилосрдна агентица за некретнине, покушава заложити наводно уклету куќу истраживачу видовњаку, али чека је велико изненаѓење.
 • Нора Робертс: Точно напладне (2009)

  image
  Фиби Мекнамара, една од најдобрите преговарачки за заложнички ситуации, го запознава Данкан Свифт кога убедува еден скокач да се тргне од работ на една зграда....
 • Момчето што го запозна онлајн (2010)

  image
  Кога тинејџерката Ками ќе се вљуби во Џејк, кого го запознала преку Интернет, нејзината самохрана мајка сфаќа колку тешко се справува со вљубувањето. Иако Ками...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.