СОДРЖИНА

Либи Прескот окреќе нови лист и сели се у Лос Анѓелес где је прихватила нов посао. Меѓутим, њен први дан на послу је уједно и последњи јер је власник продао компанију преко ноќи. Упознаје Дена који јој нуди да буде дадиља његовим пасторцима.

Слики

Новата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилкаНовата дадилка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Празници код куќе (2019)

  image
  Цоунтрy пјевачица Цхарлотте припрема нови албум, а истовремено с Маттом, бившим суборцем својега брата Рyана, гради куќу у граду.
 • Божиќен договор (2018)

  image
  Џоли се згрозува од враќањето во градот во којшто пораснала кога ќе дознае дека таму ќе биде и нејзиното бившо момче кое неодамна ја оставило.
 • Одредот на Дедо Мраз (2020)

  image
  Ели, невработена наставничка по ликовна уметност, е принудена да ја прифати работата во Одредот на Дедо Мраз за да му помогне на богатиот вдовец и неговите две...
 • Божиќни писма (2010)

  image
  Во оваа Божиќна романтична комедија, една таинствена жена која што работи во пошта и одговара на писмата до Дедо Мраз, го освојува срцето на еден разочаран поштар.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.