poster

Злочин у Талси

Keys to Tulsa (1997)

криминалистички, драма, трилер | САД, Обединетото Кралство
Режисер: Leslie Greif

Оценка на корисникот: 5.9/10
(138 гласови)

Слики

Злочин у ТалсиЗлочин у ТалсиЗлочин у ТалсиЗлочин у Талси

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Грабната среде бел ден (2009)

  image
  Вистинска и инспиративна приказна за киднапирана тинејџерка која преживува манипулирајќи со нејзиниот грабнувач и успева да се ослободи по шестдневниот пекол.
 • Коцкар (2014)

  image
  Џим Бенет (Марк Валберг) сака да презема ризици. Бенет е професор по англиски и коцкар што сака да ризикува, па прави ризичен облог кога позајмува од еден...
 • Значка на честа (2015)

  image
  Двајца детективи за наркотици се под истрага откако едно дете е убиено за време на насилно запленување дрога…
 • На погрешен пат (2015)

  image
  Четворица млади момчиња влегуваат во ризична инвестиција, која ги води во конфликт со мафијата.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.