poster

Забрањена крв 2

Red Blooded American Girl 2 (1997)

трилер | Канада
Режисер: David Blyth

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 3.9/10
(83 гласови)

СОДРЖИНА

Пар убица вози се путевима у потрази за перверзним сексуалним ужицима и манипулацијама, а ту несреќу да их устопира имаќе студент Трент и његова другарица Миа...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Измама (2006)

  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
 • Момчето што го запозна онлајн (2010)

  image
  Кога тинејџерката Ками ќе се вљуби во Џејк, кого го запознала преку Интернет, нејзината самохрана мајка сфаќа колку тешко се справува со вљубувањето. Иако Ками...
 • Корумпира (2016)

  image
  Кога поранешна форензичка сметководителка од јавното обвинителство ќе биде повикана да помогне во решавањето на тежок случај, таа ќе ја открие смртоносната мрежа...
 • Strange but True (2019)

  image
  Пет година након трагичне смрти њезиног дечка, дјевојка долази до његове обитељи како би им рекла да је трудна с његовим дјететом. Премда из почетка скептична,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.