СОДРЖИНА

Тина Феј и Ејми Пелер се соединуваат во „Сестри, приказната за две сестри кои се враќаат дома за да си ја исчистат собата од детството пред да успеат нивните родители да ја продадат семејната куќа. Во обид да се навратат на добрите стари времиња, тие органзираат една последна забава во средношколски стил за нивните соученици, која се претвора во катарзично лудило што им е потребно на сите возрасни.

Слики

СестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестриСестри

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Биг Стоун Гап (2014)

  петок
  image
  Прича се врти око транзиционе тачке у животу Аве Мариа Муллиган, срца њене заједнице у Аппалацхиан Моунтаинс у Вирџинији.
 • Момци у акцији (2010)

  петок
  image
  Они су младиќи, колеге и нису баш успешни код нежнијег пола њихових година. Због тога су, мало је реќи, очајни. Али, ствари се из корена мењају када открију да...
 • Џејк на квадрат (2013)

  петок
  image
  Режисерот се впушта во нов филмски проект, кој ќе му помогне да открие како ја уништил секоја врска во која некогаш бил.
 • Вечера во Америка (2020)

  петок
  image
  Еден панк рокер во бегство (Кајл Галнер) и една млада жена (Емили Скегс), која е под опсесија од неговата група, заедно одат на неочекувано е епско патување низ...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.