Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Глорија (1980)

  image
  Глориа Сwенсон (Гена Роwланд) је бивша егзотична плесачица и дјевојка криминалца. Глориа се наѓе у незавидној ситуацији. Наиме она се мора скрбити о седмогодишњем...
 • Измамници (1990)

  image
  Жилавата Лили Дилон работи како измамничка за опасниот обложувач Боб, единствениот маж од кој се плаши. Кога работата ја доведува во Лос Анџелес, го бара својот...
 • Патиштата на дрогата (2000)

  image
  Во Мексико, во близина на границата со САД, двајцата полицајци Хавиер (Б. дел Торо) и Маноло (Џ. Варгас) пресретнуваат камион којшто се чини дека превезува...
 • Предавник по наш вкус (2016)

  image
  Адаптација на романот на Џон Ле Каре. Млад професор на Оксфорд и неговата девојка одат на одмор на карипскиот остров Антигва. Таму се среќаваат со руски...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.