рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 8.42/10
(123 гласови)

СОДРЖИНА

Млада Американка Дафни Рејнолдс наизглед има све што би девојка могла пожелети - јединствен стил, неконвенционалан однос препун љубави са својом мајком боемом и будуќност која нуди небројене могуќности, но, успркос томе, осеќа се непотпуном. Наиме, она сања о сусрету са оцем којег никад није упознала, човеком с којим је њена мама имала романсу пре седамнаест година.

Слики

Све што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелетиСве што девојка може пожелети

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Песочен човек (2011)

  понеделник
  image
  Едно утро, Бено наоѓа песок во својот кревет. Покрај тоа што од почекотот се обидува ова да го игнорира, за кратко време сфаќа дека тој песок истекува од него. Од...
 • Замена (2020)

  понеделник
  image
  Кога ѝ е наредено да оди една година на рехабилитација, актерката Кенди (Дру Баримор) ја најмува амбициозната Пола да го заземе нејзиното место. Но Пола ѝ го...
 • Сакам-Не сакам (2004)

  понеделник
  image
  Работата на планерот на свадби, Лорен Кренделс, е да направи чува на венчавките на другите луѓе. За жал, во својот приватен живот има големи препреки. Како се...
 • Девојка на лош глас (2010)

  понеделник
  image
  Средношколката Олив станува жртва на училишните „трачови“ кога ја лаже својата најдобра пријателка за една викенд романса со измислен факултетски студент. Набргу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.