рејтинг: 3.9/10
Оценка на корисникот: 5.17/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Џозеф Крон, успешен американски писател и атеист, ќе посетува групна терапија за да се справи со смртта на сопругата и синот.Тој ќе се спријатели со Седи, којашто ќе му помага по сообраќајната несреќа. Наскоро ќе се јави неговиот побожен брат Семјуел и ќе го извести дека татко им е на смртна постела. Џозеф ќе отпатува за Барселона за да го види татко му. Таму ќе има визии на демони и ќе насети дека нешто лошо ќе им се случи на 11.11.2011 година.

Слики

11-11-1111-11-1111-11-1111-11-1111-11-11

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Повикување 3: Ѓаволот ме натера (2021)

  image
  „Повикување 3: Ѓаволот ме натера“ открива возбудлива приказна за терор, убиство и непознато зло кое ги шокира дури и искусните истражувачи на паранормалното Ед и...
 • Нетко ти је у куќи (2021)

  image
  As the countdown to graduation begins, students at Osborne High are being stalked by a maniac intent on exposing their darkest secrets to the entire town,...
 • Зла коб (2012)

  image
  Возбудлив и вознемирувачки хорор трилер што не треба да се пропушти. Итан Хоук го гледаме во улогата на Елисон, писател кој пишува за вистински злосторства. По...
 • A House on the Bayou (2021)

  image
  In an effort to reconnect and mend their relationship, a troubled couple and their preteen daughter seek an idyllic getaway to a remote mansion in rural...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.