рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(19 гласови)

Содржина

Харизматични Слим (С. Дорфф), атрактивна Алекс (К. Цлицхе), дискретни Отис (Ц. Беннетт) и помало обесни Франк (С. МцЦартхy) су најбољи пријатељи, млади људи изузетно вешти у екстремним спортовима. Осим тога они су и изузетно способни пљачкаши...

Слики

ПљачкашиПљачкашиПљачкашиПљачкашиПљачкашиПљачкашиПљачкашиПљачкаши

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Висина (2017)

  image
  На Агент од ФБИ му се понудени милиони за да помогне на крадец да побегне од одземен авион.
 • Мачета (2010)

  image
  Пошто је једва преживео окршај са злим мексичким нарко-дилером Торезом, бивши федералац Мачета побегао је у Тексас желеќи да заборави трагичну прошлост. Али, све...
 • Куршум (2014)

  image
  87 минути; Содржина: Кога ќерката и внуката на гувернерот Френк се киднапирани, тој го зема законот во свои раце. Овој пат криминалците се плеткаат со погрешен...
 • Тринаесетмината на Оушн (2007)

  image
  Ова е подрзок, поризичен и највпечатлив грабеж досега. Џорџ Клуни, Бред Пит, Мет Дејмон и другите се здружуваат одново со режисерот Стивен Содерберг во брзата...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.