рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 8.7/10
(3 гласови)

Слики

Ромео и ЈулијаРомео и ЈулијаРомео и ЈулијаРомео и ЈулијаРомео и ЈулијаРомео и ЈулијаРомео и Јулија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нација сањара (2010)

  image
  Седамнаестогодишња Царолине Wеxлер (Кат Деннингс) доселила је из великог града у мало мјесто у којем многобројни ученици њезине нове средне школе изгледају као да...
 • Враќање (2000)

  image
  Бади Амарал е успешен и препотентен агент за маркетинг од Лос Анџелес. Тој планира да ја помине вечерта со една убава бизнисменка од Далас, но случајно на...
 • Рѓа и коска (2012)

  image
  Стефани е тренер на орка китови и нејзиниот живот е преобразен кога доаѓа до трагедија за време на едно шоу. Соочена со неподносливи околности, таа му се обраќа...
 • Најбоље од мене (2014)

  image
  Нова екранизација романа Николаса Спаркса, аутора Бележнице и других дела која су продата широм света у више од 80 милиона примерака! Најомиљенији писац...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.