СОДРЖИНА

Бактаун је мали јужњачки градиќ у коме се на сваком кораку осеќа расизам. Све док се једног дана, један човек не побуни.

Слики

БактаунБактаунБактаунБактаун

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Свини (2012)

  image
  Авантурите на една полициска единица, која се справува со криминалот на свој начин. Откако е наместен од лондонското подземје, водачот на единицата, Џек Реган,...
 • Крвни врски (2008)

  image
  Полицискиот инспектор Франсоа открива дека неговиот брат Габриел е ослободен од затвор откако одлежал 10 години поради убиство. Повторната средба помеѓу...
 • Војна во картелот (2010)

  image
  Тајни агенти од Лос Анџелес, игнорирајќи го законот, го разработуваат случајот на најголемата криминална нарко-група во САД. Поврзаноста со едно момче кое порано...
 • Родени убијци (1994)

  image
  Две жртви, трауматизирани како деца, стануваат љубовници и психопатски сериски убијци. Медиумите неоправдано ги глорификуваат.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.