СОДРЖИНА

Кога шеснаесетгодишно девојче од Украина, самохрана мајка од Русија, седумнаесетгодишно сираче од Романија и тинејџерка турист ќе станат жртви на меѓународна трговија на луѓе, тим агенти започнуваат борба против угнетувачите и измамите во светските пропорции.

Слики

Трговија со луѓеТрговија со луѓеТрговија со луѓеТрговија со луѓеТрговија со луѓе

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сведок оптужбе (1957)

  image
  Судска драма о случају убојства имуќне старице, за које је оптужен човјек који је опоруком одреѓен као насљедник. Оптуженога брани угледни одвјетник, а кључни...
 • И на крају не остаде нико (1945)

  image
  Филм говори о десет странаца, људи који наизглед немају никакве везе један с другим, али заправо су сви криви за неко убиство за које нису осуѓени и/или...
 • Средба со злото (2012)

  image
  Џон е разочаран татко и сопруг, кој под водството на еден таинствен странец се претвора во херој што е подготвен на сѐ за да го заштити своето семејство.
 • Шверцери (2012)

  image
  Филмот е инспириран од вистински настани, а е приказна за телевизиската репортерка Софи Талберт (Ш. Стоун) од Феникс. Таа е тврдоглава, упорна и десно-ориентирана...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.