poster

87. POLICIJSKA STANICA

Ed McBain's 87th Precinct: Heatwave (1997)

Режисер: Douglas Barr

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.8/10

СОДРЖИНА

Детективи 87. полицијске станице раде на два различита случаја - траже серијског силоватеља и серијског убојицу. У почетку не виде повезницу меѓу њима. Све жене силоване су од истог мушкарца који их је веќ и раније силовао те који никада није био ухваќен. Детективка Еилеен Бурке одлучује уќи у траг силоватељу на начин да се претвара као да је она једна од жртава. Њен дечко, такоѓер детектив није превише сретан што се Еилеен одлучила на овакав потхват.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кралство на животните (2010)

  среда
  image
  Осамениот Џошуа Џ. Коди е повлечен 17-годишник, којшто еден ден ќе ја најде мајка му мртва како последица од предозирање со дрога. Од својата баба Џанин ќе побара...
 • Вдиши, издиши (2019)

  среда
  image
  Ирина (37) е лекарка која се враќа дома после отслужување долга затворска казна. Со цел да започне нов живот и да се вклучи во општеството, Ирина мора да ја...
 • М (1931)

  среда
  image
  На улицама се деца безбрижно играју. Једна девојчица упозна странца који јој поклони балон. Недуго касније њена мајка је тражи, али је не може наќи. Једино се...
 • Бројач на карти (2021)

  среда
  image
  Поранешниот американски војник Вилијам Тел (Оскар Ајзак) некогаш служел во Ирак. Сега талка по казината како играч на карти, бегајќи од своето минато. Неговото...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.