СОДРЖИНА

Џејк Картер (Мајк Мизанин) се враќа во оваа акциона авантура! Картер сега е во приватниот сектор и мора да заштити една убава информаторка (Самер Реј) од тим на платени убијци испратен од една корумпирана компанија од воениот сектор.
Кечерската суперѕвезда Мајк Мизанин, чиј прекар е Миз, се враќа во улогата на американскиот херој Џејк Картер во оваа акциона авантура! Картер сега е во приватниот сектор и мора да заштити една убава информаторка (Самер Реј) од тим на платени убијци пратен од една корумпирана компанија од воениот сектор за да ја убие, заедно со сите што ќе им се испречат на патот.

Слики

Маринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна целМаринец 4: Подвижна цел

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Предавник (2008)

  image
  Кога агентот на ФБИ, Рој Клејтон, чија истрага води до опасна меѓународна завера, сите траги се чини дека водат кон поранешниот службеник за Специјални операции...
 • Гневен човек (2004)

  image
  Поранешниот оперативец на ЦИА, Џон Криси, повторно живнува кога пријателот Рејбурн му наоѓа работа како телохранител на 9-годишната Пита Рамос. Кога ќе ја...
 • Skuadrat e Vdekjes (2007)

  image
  Во 1997 г., во Рио де Жаниеро, Капетанот Насцименто мора да најде замена за својата позиција додека се обидува да совлада дилери на дрога и криминалци пред...
 • Фати го Картер (2000)

  image
  Пред многу години, Џек Картер го напуштил својот дом во Сијетл за да работите како собирач на долгови за мафијата во едно казино во Вегас. Се враќа да го закопа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.