СОДРЖИНА

Велики руски мафијашки бос је државни непријатељ број један али његовим бруталним методама нико не може стати на крај. Млади агент Мајк Варга задобиќе његово поверење али ствари ќе се закомпликовати кад се Мајк заљуби у његову прелепу ќерку.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тринаесетмината на Оушн (2007)

  денес
  image
  Кога безмилосниот сопственик на казино Вили Бенк (Ал Пачино) измамува еден од оригиналните единаесетмина, Рубен Тишкоф, Дени Оушн (Џорџ Клуни) се заколнува дека...
 • Вондер вуман 1984 (2020)

  денес
  image
  Судбината на светот уште еднаш е доведена до работ и само Вондервуман може да го спаси. Оваа нова приказна ја прикажува Дијана Принс како води тивок живот меѓу...
 • Планета на мајмуните - Револуција (2014)

  денес
  image
  Нација генетски еволуирани мајмуни се под закана на група луѓе кои преживеале смртоносен вирус што бил пуштен пред една деценија. И двете страни се донесени до...
 • Утрешнината никогаш не умира (1997)

  денес
  image
  Медиумскиот могул Елиот Карвер (Џонатан Прајс) планира да предизвика војна меѓу Кина и Велика Британија за да ја комплетира својата глобална медиумска империја....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.