СОДРЖИНА

Дисфункционално семејство отсечено од надворешниот свет. Трите деца немаат избор, освен да се придржуваат до правилата на нивниот татко. Единствената личност што смее да ги посети е Кристина, за да ги задоволи сексуалните потреби на синот.
Татко, мајка и нивните три деца живеат во една куќа на периферијата на градот. Висока ограда ја обиколува куќата и децата никогаш не излегле надвор од неа. Тие се едуцирани, тренирани, забавувани и малтретирани на начинот за којшто нивните родители сметаат дека е соодветен, без никакво влијание од надворешниот свет. Тие веруваат дека авионите што им летаат над главите се играчки и дека зомби се малите жолти цвеќиња. Единствената личност што смее да ги посети е Кристина. Таа работи како обезбедување во фирмата на таткото. Таткото ги организира нејзините посети со цел да ги задоволи сексуалните потреби на син му. Целото семејство ја сака Кристина, а особено најстарата ќерка. Еден ден Кристина ѝ носи лента за коса којашто има камчиња што светкаат во мракот, а за возврат ја замолува за нешто.

Слики

ПесјакПесјакПесјакПесјакПесјакПесјакПесјакПесјакПесјак

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Закон на молкот (2012)

  image
  Кога ќе му го откријат вистинскиот идентитет, некогашниот политички активист бега со цел да им ја спаси иднината на своите ќерки и да се смири со сопственото...
 • Нестајање (2004)

  image
  Тревор Резник (Ц. Бале) веќ годину дана пати од кроничне несанице, претерано је ослабио, осамљен је и потпуно разочаран. На послу готово да ни с ким не...
 • Фатални исход (2017)

  image
  Филм заснован је на истинитим догаѓајима у Немачкој, када су се два путничка авиона сударила због грешке контролора саобраќаја. Прича прати животе два потпуна...
 • Обожавање (2019)

  image
  12-годишниот Пол лудо се вљубува во Глорија, пациентка во ментална институција каде што работи мајка му, и која тврди дека е примена по грешка. Тие двајцата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.