Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Rrugicat që kërkonin diell (1975)

  image
 • Shpërthimi (1974)

  image
 • Fijet që priten (1976)

  image
 • 300 (2006)

  image
  Во ова интензивно прераскажување на битката кај Термопилите, кралот Ксеркс од Персија (Родриго Санторо) собира војска од стотици илјади војници, донесени од Азија...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.