СОДРЖИНА

Романтична Зое Адлер је стидљива, несигурна и помало ексцентрична 29-годишња девојка, повучена компјутерска аниматорка која једноставно нема среќе са момцима. Кад јој се неки и свиди, убрзо разочарано схвати да је реч о момку који је само жели искористити. Након што једне вечери у задимљеном бару упознаје неспретног Ендрјуа, Зое на улици заскочи маскирани мушкарац, омами је и грубо одвуче у њен аутомобил, па креќе бесомучна јурњава градским улицама

Слики

ЧеришЧериш

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Девојката од Џерси (2004)

  денес
  image
  Романтична комична драма со Бен Афлек и Лив Тајлер за млад човек кој многу научува за животот и љубовта пред да му се случи лична трагедија.
 • The Big Score (2016)

  денес
  image
  Yuri Pelagatti (Albanese) wants the evidence of infidelity of his ex-wife and assumes Arturo Merlino (Verdone) believing him a super detective. The two,...
 • Херои (2010)

  денес
  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Мојата стара госпоѓа (2014)

  денес
  image
  Еден њујорчанец патува во Париз за да продаде скап стан што го наследил од својот покоен татко. Сепак, кога пристигнува, наидува на моменталните станари, една...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.