рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 7.88/10
(8 гласови)

СОДРЖИНА

Вестерн љубавна прича која говори о забрањеној љубави измеѓу младе удовице и хладнокрвног Гунслингера. Љубавна прича о забрањеној љубави измеѓу младе удовице и хладнокрвног Гунслингера. Након рањавања Гунслингера, млада удовица га одводи у своју куќу и помаже му да се опорави.

Слики

АутсајдерАутсајдерАутсајдерАутсајдер

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шепот на улицата (2018)

  денес
  image
  Младиот афроамерикански пар Фони и Тиш се раздвоени кога Фони е уапсен за злосторство што не го сторил поради махинациите на расистички полицаец. Барајќи правда...
 • Хитна помоќ (2009)

  денес
  image
  Никада раније није био случај да хитна помоќ буде инспирација за тако дирљиву причу. Спремна је да због жртава рата или разигране деце путује кроз простор и...
 • Потекло на окото (2014)

  денес
  image
  „Потекло на окото ја раскажува приказната за д-р Ијан Греј (Мајкл Пит), молекуларен биолог кој ја проучува еволуцијата на окото. Неговата работа му го менува...
 • Сифражеткиње (2015)

  денес
  image
  У филму глуме Мерил Стрип, Кери Малиган, Хелена Бонам Картер, Брендан Глисон, Ен-Мери Даф... Редитељску палицу држи Сара Гаврон. Малиган глуми обичну жену из...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.