poster

Снага 98

Power 98 (1996)

Режисер: Jaime Hellman

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.2/10
(126 гласови)

СОДРЖИНА

Водитељ контроверзног талк схоw програма бива осумњичен за убиство жене и све ради рејтинга своје емисије...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Солт (2010)

  image
  Евелин Солт (Анџелина Џоли) е агент на ЦИА, кој се има заколнато дека ќе ја извршува својата должност и дека ќе биде верен на татковината. Кога е обвинета од еден...
 • Протокол (2008)

  image
  Човек ја истражува таинствената смрт на неговиот син и сфаќа дека животот му е во опасност кога ќе најде доказ дека фармацевтската компанија си игра со човечки...
 • Исчезната (2012)

  image
  Џил ќе се врати дома од работа и ќе открие дека нејзината сестра Моли е киднапирана. Пред една година, и Џил била грабната, но успеала да побегне, а сега е...
 • Џек Ричер: Нема враќање (2016)

  image
  Кога мајор Сузан Тарнер е наместена за предавство, Џек Ричер открива дека таа е цел на огромна владина завера. Ричер ризикува сѐ за да ја победи моќната...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.