СОДРЖИНА

Кога еден брилијантен средношколец и неговите пријатели ги откриваат плановите за машина што може да ги прати назад во времето, можностите изгледаат бесконечни. Тие одново ја пишуваат историјата за да добијат на лотарија, да добијат добри оценки на тестовите и да се забавуваат како да нема утре. Но, менувајќи го минатото, тие се закана за иднината на нашиот свет. Можат ли да ја поправат штетата што ја предизвикале пред да стане предоцна?

Слики

Проект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект АлманахПроект Алманах

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Последниот здив (2018)

  image
  Без информации за тоа што се случува и како да се спасат, без струја, храна и вода, брачен пар се обидува да преживее нешто што изгледа како природна катастрофа и...
 • Манџурискиот кандидат (2004)

  image
  Во Заливската војна, неколкумина војници се киднапирани. Им ги перат мозоците за нечесни цели.
 • Истребувач 2049 (2017)

  image
  Во 2049 година, новиот истребувач, полицаецот Кеј, открива една тајна што има потенцијал да предизвика хаос во општеството. Поради откритието, Кеј го бара...
 • Ад Астра (2019)

  image
  Астронаутот Рој МекБрајд (Бред Пит) оди на опасна мисија низ сончевиот систем за да ја открие вистината за исчезнатиот татко и неговата експедиција осудена на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.