СОДРЖИНА

2045. г. отапа се лед на половима и неколико земаља бори се за контролу над градом Бореалис, због последњих недирнутих налазишта нафте, гаса и минерала на Земљи. Вик (Тy Олссен), бивши борац у „ултимате фигхту“, постаје владин агент и води бар у Бореалису, а постао је моќан подмиќивањем и манипулацијама, па сада он контролише стање у Бореалису. Када УН пошаље корумпиране службенике, Вик мора да узме ствари у своје руке и врати се својим коренима. Он изазива локалну групу Руса на борбу у кавезу, а улог је судбина Бореалиса.

Слики

БореалисБореалисБореалисБореалисБореалисБореалис

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сурогати (2009)

  денес
  image
  Агентите на ФБИ (БРУС ВИЛИС и РАДА МИЧЕЛ) го истражуваат мистериозното убиство на еден студент, поврзано со човекот кој помогнал да се создаде високо-технолошкиот...
 • Лига на правдата (2017)

  денес
  image
  По смртта на Супермен, Бетмен и Супержена најмуваат личности со супермоќи за да го заштитат човештвото од вонземската закана – Степенвулф. Заедно со нивните нови...
 • Незапирливи (2004)

  денес
  image
  Дин Кејџ е припадник на специјалните единици на американската армија, но ќе се најде во судир со Владата на која некогаш ѝ служел. Кога агентите на тајната служба...
 • Родени убијци (1994)

  денес
  image
  Две жртви, трауматизирани како деца, стануваат љубовници и психопатски сериски убијци. Медиумите неоправдано ги глорификуваат.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.