СОДРЖИНА

Во 2045 г. се топи мразот на половите и неколку земји се борат за контрола над градот Бореалис, каде што се наоѓаат последните недопрени наоѓалишта на нафта, гас и минерали на земјата. Поранешниот борач Вик (Тај Олсен) станува владин агент и води бар во Бореалис, а со моќ се стекнал со поткупување и манипулации, па тој ја контролира ситуацијата во Бореалис. Кога ОН испраќаат корумпирани службеници, Вик мора да ги земе работите во свои раце и да им се врати на своите корени. Тој ја предизвикува локалната група Руси на борба во кафез, а влогот е судбината на Бореалис.

Слики

БореалисБореалисБореалисБореалисБореалисБореалис

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Борба за планетата земја: Сага за 3000 г. (2000)

  image
  Откако стануваат робови и речиси биваат истребени од вонземјани во 3000 година, луѓето почнуваат се борат.
 • Сам во темнината (2005)

  image
  Едвард Кемби (Кристијан Слејтер) е детектив што се занимава со истражување на паранормални, необјаснети и надприродни случаи. Едвард ќе ја истражува смртта на...
 • Кралот на борците (2010)

  image
  Акционен филм базиран на фабулата од видео играта,,Кралот на воините``
 • Единствен (2001)

  image
  Габриел Јулав е полициски службеник што мора да се соочи со застрашувачка верзија од себеси, избегана од напреден, паралелен универзум, што сака да го убие. Во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.