poster

Наказе

Freaked (1993)

Режисер: Tom Stern, Alex Winter

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 1/10

СОДРЖИНА

Компанија која се бави токсичним хемијским отпадом, покушава да промовише нови производ сумњивог квалитета. Рики Куган је изабран за промотера. Како би се уверио да нови производ није штетан по људско здравље, Рики путује у Јужну Америку где се налазе постројења за производњу. Можете ли погодити какво изненаѓење очекује Рикија?

Слики

НаказеНаказе

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Моминска вечер (2017)

  денес
  image
  Во оваа комедија со нискобуџетен шмек, пет факултетски пријателки (кои ги играат Скарлет Јохансон, Кејт Мекинон, Џилијан Бел, Лана Глејзер и Џои Кравиц) повторно...
 • Развод на одреѓено време (1986)

  денес
  image
  Проблеми савременог живљења једне породице исказани на комичан начин кроз брачне згоде и незгоде, љубавне неспоразуме, развод због стана, авантуре на летовању
 • 50 први состаноци (2004)

  денес
  image
  Хенри живее на Хаваи и ужива во друштво на туристките. Тој го остава својот љубовџиски живот откако се вљубува во Луси, која пати од краткорочно губење на...
 • Како се пишува љубов (2014)

  денес
  image
  Сценарист награден со Оскар, но без работа, ќе биде принуден да прифати работа како професор на факултет. Иако прво ја мрази својата работа, нештата ќе тргнат на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.