рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 5.76/10
(17 гласови)

СОДРЖИНА

Пол Барнел запада у тешку финансијску кризу. Очајан да помогне себи и другим људима из своје околине, али првенствено ментално оболелој жени Маргарет, прибегава свим могуќим начинима. Изненада, пред њим се ствара милион долара. Путујуќи агент продаје, Пол Барнел, запада у тешку финансијску кризу. Очајан да помогне себи и другим људима из своје околине, али првенствено ментално оболелој жени Маргарет, прибегава свим могуќим начинима. Изненада, пред њим се ствара милион долара, који колико су му на дохват руке, толико су и далеко...

Слики

Велика бела превараВелика бела превараВелика бела превараВелика бела превараВелика бела превараВелика бела превара

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Три билборди пред Ебинг Мисури (2017)

  image
  Оваа мрачна хумористична драма што доби „Оскар“ ја раскажува приказната за Милдред Хејс (Френсис Мекдорманд), жена на 50 и кусур години, која почнува војна со...
 • Кражба на идентитет (2013)

  image
  Џејсон Бејтман и Мелиса Макарти ја предводат актерската екипа на „Кражба на идентитет, комедија во која еден обичен тип е присилен да преземе екстремни мерки за...
 • Лошиот Дедо Мраз 2 (2016)

  image
  Сигурни смо да неќе недостајати смеха уз иритантног декицу који пије алкохол, псује и пљачка шопинг центре. Поред Биллy Боб Тхорнтона ту су наравно и Тонy Цоx...
 • Гола сингуларност (2021)

  image
  Идеалистичког младог браниоца Њујорка систем је спржио, пред колапсом је и види знаке колапса света око себе и одлучује да украде дрогу вредну 75 милиона долара...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.