Опсесије из прошлости

Past Obsessions (2011)

драма, мистерија, трилер | Канада, САД
Режисер: Raul Inglis

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.5/10
(137 гласови)

СОДРЖИНА

Шејн Волш је исценирала своју смрт да би побегла од насилног мужа, меѓутим њен нови мирни живот биќе промењен када њен муж Мет открије да је она заправо жива...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Исповеди (2016)

  image
  Се одржува состанок на Г8 во луксузнен хотел на германското крајбрежје. Најмоќните економисти во светот се состануваат за да донесат важни одлуки кои во големи...
 • Кинескиот кварт (1974)

  image
  Во оваа длабока приказна за корупција, убиство и секс која се одвива во Л.А. во 1930-тите, Џек Николсон е приватен детектив вовлечен во бизарен случај со убава...
 • Џаспер Џоyнс (2017)

  image
  Сред вечер, во жешкото лето 1969 година, Чарли е разбуден од одметникот Џаспер Џоунс. Џаспер го носи длабоко во шумата и му покажува нешто што засекогаш ќе му го...
 • Непозната жена (2006)

  image
  Прогонета од своето страшно минато, една млада жена се обидува да ја пронајде својата ќерка и да живее мирен живот. Украинката Ирина со намера се уфрлува во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.