poster

Буѓење

The Awakening (1980)

хорор | Обединетото Кралство
Режисер: Mike Newell

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.8/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Црвениот орел (2011)

  вторник
  image
  Шпанија во текот на 60-те години од 17 век. За да се постигне мир меѓу Шпанија и Португалија, во Мадрид се одржува собир на високи претставници и моќни луѓе од...
 • Стокмено оружје (1993)

  вторник
  image
  Филм је сатира на "Смртоносно оружје" (1987) и друге филмове. Два полицајца из Лос Анѓелеса истражују случај кокаина у колачиќима које продају извиѓачи.
 • Трансформери: Одмаздата на поразениот (2009)

  вторник
  image
  Оптимус Прајм и останатите од Аутоботите се враќаат за акциското продолжение на блокбастерот на Мајкл Беј од 2007, „Трансформери“. Борбата за Земјата заврши, но...
 • Ное (2014)

  вторник
  image
  Во свет уништен од човечкиот грев, Ное добива Божја мисија. Откако има сон во кој го гледа доаѓањето на ужасната поплава која ќе го уништи сиот живот на Земјата,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.