СОДРЖИНА

Два бивша затвореника смишљају паклени план да доѓу до преко потребног новца. Киднапују ќерку милионера, надајуќи се богатој откупнини. Насупрот очекиваној размаженој девојци коју су очекивали, добијају за таоца опасну и свим бојама намазану девојку која им приреѓује сасвим неочекиван исход.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Корумпира (2016)

  image
  Кога поранешна форензичка сметководителка од јавното обвинителство ќе биде повикана да помогне во решавањето на тежок случај, таа ќе ја открие смртоносната мрежа...
 • Измама (2006)

  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
 • Момчето што го запозна онлајн (2010)

  image
  Кога тинејџерката Ками ќе се вљуби во Џејк, кого го запознала преку Интернет, нејзината самохрана мајка сфаќа колку тешко се справува со вљубувањето. Иако Ками...
 • Опасност (2000)

  image
  Млад згоден адвокат заминува на бизнис патување во Русија, каде запознава млада, таинствена, премногу убава и егзотична Русинка, Саша.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.