poster

Права жена

True Women (1997)

Режисер: Karen Arthur

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 8.67/10
(6 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Марија Антоанета (2006)

  image
  Софија Копола е режисерка на оваа историска драма добитник на Оскар за најдобра костимографија. Во главната улога е Кирстен Данст како познатата француска кралица...
 • Цвеќе рата (2011)

  image
  In 1937 China, during the second Sino-Japanese war, a mortician, John (Christian Bale) arrives at a Catholic church in Nanjing to prepare a priest for burial....
 • Црвена Џоун (2018)

  image
  „Црвена Џоун“ је биографски шпијунски трилер у којем добитница Оскара, Џуди Денч, и Софи Куксон тумаче лик Џоун Стенли, британске шпијунке која је радила за...
 • Бенедета (2021)

  image
  Уште како млада девојка, Бенедета чувствувала дека е поблиску до Бога од другите луѓе. Неколку години подоцна, татко ѝ ја испраќа во манастир - иако сака да ѝ...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.