poster

Смртоносне тајне

Deadly Little Secrets (2002)

трилер | Канада
Режисер: Fiona Mackenzie

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.2/10
Оценка на корисникот: 8.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Када велика спортска звезда умре од предозирања стероидима, његов брат креќе у истрагу да открије ко је крив за смрт његовом брата. Траг га води до доктора који је вршио експерименте са разним стероидима за боље побољшање мишиќне масе...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Меѓу краци (2009)

  понеделник
  image
  Тројца пријатели - новинар, аналитичар на нафтената индустрија и главен финансиски директор се среќаваат повторно, по десет години, и случајно откриваат една од...
 • Мајор Баук (1951)

  денес
  image
  Поред леша непознатог човека, за којег четници тврде да је мајор Баук, Баукова мајка се сеќа његовог детињства проведеног у напорном раду, штрајковима и сукобима...
 • Xxx 2 - The State Of The Union (2005)

  денес
  image
  Агент Аугуст Гибонс од затвор го извлекува бившиот маринец Даријус Стоунд, новиот агент во програмот хХх, за патување во Вашингтон, каде ќе мора да влезе во траг...
 • Ричард: Лавовско срце (2013)

  денес
  image
  Кралот Хенри Втори ја тестира лојалноста и чест на својот син Ричард во дворецот познат како Дворец на витезите-маченици. Таму мора да се бори против најдобрите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.