Оценка на корисникот: 4.8/10
(119 гласови)

СОДРЖИНА

Прича о хладноратовским играма које играју Американци и Руси. Наиме, Титаник је превозио јако редак минерал који је обема странама потребан како би га употребили за напајање новог супероружја. Када се сазнало где је минерал, други је проблем пронаќи брод (до тада се није знала тачна локација потонуќа) а кад пронаѓу олупину, да би дошли до минерала морају је извуќи на површину...

Слики

Уздизање Титаника

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дневна светлина (1996)

  image
  Во експлозија во тунел во Њујорк се рушат и влезот и излезот. Љуѓе остануваат заробени внатре. Еден херој (Силвестер Сталоне) се обидува да ги однесе на безбедно...
 • Стрелец (2021)

  image
  Ранчер на границата на Аризона се обидува да заштити младо момче од Мексико кое бега од мексиканскиот картел и платениците кои го бркаат во САД.
 • Skyfire (2019)

  image
  Tianhuo Island is as beautiful as a paradise. It almost makes people forget that it is located in the "Ring of Fire" the world-famous Pacific Rim volcanic belt....
 • КРИСТАЛЕН ПЕКОЛ (2018)

  image
  Се случува катастрофа кога двајца тинејџери ги зафаќа пожар на 20ти кат на облакодер. Родителите им се на 60ти кат. Ќе го преживеат ли огнот?
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.