рејтинг: 6.8/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Да се убие Боно (2011)

  денес
  image
  Рокенрол комедија за двајца ирски браќа, кои се борат да се пробијат на музичката сцена во 1980-те и да станат светски рок-ѕвезди, но нивните стари пријатели од...
 • Седам и по (2006)

  денес
  image
  У седам прича "из краја", које повезује лајтмотив седам смртних грехова, на комичан начин третира се свакодневица Новобеограѓана опседнутих својим ситним...
 • Стриптиз (1996)

  денес
  image
  V Striptizu je v glavni vlogi zaigrala Demi Moore in pri tem pokazala veliko gole kože. Spoznamo jo kot Erin Grant, ki ji sreča obrne hrbet. Najprej ostane brez...
 • Запознај ги родителите (2000)

  денес
  image
  Медицинскиот техничар Грег Фокер ги запознава родителите на својата девојка пред запросувањето. Но нејзиниот сомнителен татко е кошмар на секој можен партнер.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.