СОДРЖИНА

Ендру Ларџмен го минувал животот под постојано влијание на лекарства сѐ додека смртта на мајка му не го натерала да види што би се случило ако се откаже од нив. Тој е умерено успешен актер кој живее во Лос Анџелес и не бил дома девет години. Но, дури и покрај целата таа далечина, тој не успеал да избега од својот доминантен татко Гидион и од неговото влијание што го имал дури и од далечина. Вџасен поради тоа што е во својот роден град по толку време, тој ги наоѓа старите познајници кои живеат уникатни животи како гробари, вработени во ресторани за брза храна и осмислувачи на пирамидални измами. Во меѓувреме, тој избегнува да се соочи со татка си. Преку една игра на судбината, Ендру ја среќава Сем, девојката што е негова целосна спротивност. Сем му станува партнерка која одбива да биде само негов сопатник. Нејзината топлина и храброст му даваат на Ендру смелост да го отвори своето срце за убавината и болката на бескрајната бездна на животот.

Слики

Гарден СтејтГарден СтејтГарден СтејтГарден СтејтГарден СтејтГарден СтејтГарден Стејт

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нераздвојни (2016)

  недела
  image
  Фелипе је богати бизнисмен који због несреќе постане квадриплегичар и тражи асистента терапеута. Неколико их је високо квалификованих, али он одлучи да запосли...
 • Нејзиниот најдобар пријател (2008)

  недела
  image
  Мери е цинична музичка критичарка. Нејзиниот брак е пропаднат, а таа не е во состојба да се помири со тоа и не сака повторно да се отвори за љубовта. Поминувајќи...
 • Wendy 2 - Freundschaft für immer (2018)

  недела
  image
 • Збогување (2019)

  недела
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.