СОДРЖИНА

Ричи је пребогат, али сад га гризе савест јер је покварио Божиќ. Најбогатији клинац на свету пожелеќе да никад није ни роѓен. Нажалост, машина коју је направио професор Кинбин, испунила му је жељу. Ричи улази у паралелни свет у којем је његова једина нада да пронаѓе професора Кинбина и поновно пожели да ствари доведе у нормалу.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Огнена стихија (2005)

  денес
  image
  Неконтролиран пожар станува најголемиот во сезоната и загрозува илјадници хектари земја. Среде пожарот има ранч на кој се наоѓаат огромен број на егзотични...
 • Згодната и незгодната (2008)

  денес
  image
  Још од првог разреда основне школе, Нејт Купер је очаран и заљубљен у Кристабел Абот. Уверен како је она једина и најбоља, Нејт се враќа у Лос Анѓелес у потрагу...
 • Тровче и рудникот со злато (2020)

  Утре
  image
  По повторно соединување со семејството, Тровче тешко се привикнува на луксузниот живот. Кога ќе го киднапира стар непријател, мора да го употреби најдобро...
 • Машиновозачот (2008)

  Утре
  image
  62 годишниот Јеремиах Вилсон е навистина мајсторот за возови од Виламет Западно од Железничката пруга. Тој живее, диши, и јаде железнички пруги. Кога Брет Банер,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.