СОДРЖИНА

Четворица млади отпадници се телепортираат во алтернативен и опасен универзум, кој го менува нивниот физички облик на шокантни начини. Четворицата мораат да научат да ги користат своите нови способности и заедно да ја спасат Земјата.
Овој филм претставува современа верзија за оригиналниот суперхеројски тим на „Марвел“ и се фокусира на четворица млади отпадници кои се телепортираат во алтернативен и опасен универзум, кој го менува нивниот физички облик на шокантни начини. Нивните животи неповратно се менуваат, па тимот мора да научи да ги користи своите нови способности и да работи сложно за да ја спаси Земјата од еден поранешен пријател кој сега се претворил во непријател.

Слики

Фантастичната четворкаФантастичната четворкаФантастичната четворкаФантастичната четворкаФантастичната четворкаФантастичната четворка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Цут Офф (2018)

  сабота
  image
  Додека е заробена од опасна бура на осамен остров со еден убиец, уметницата Линда треба да изврши аутопсија. Само ако го најде доказот кој е скриен во мртвото...
 • Never Back Down (2008)

  сабота
  image
  Џејк Тајлер не тражи невољу, али невоља увек пронаѓе њега. Након селидбе из Ајове у Орландо, Џејк креќе трновитим путем и буде увучен у борилачки клуб за...
 • Бунраку (2010)

  сабота
  image
  Таинствениот талкач (Џош Хартнет) и младиот јапонски воин Јоши (Гект) доаѓаат во градот, каде што опасни криминалци сеат страв и трепет. Секој од нив е опседнат...
 • Сеништен возач: Духот на одмаздата (2011)

  сабота
  image
  Николас Кејџ е повторно во улога на Џони Блејз. Во новата визија на режисерите Марк Невелдин и Брајан Тејлор, Џони уште се бори со своето проклетство на ѓаволски...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.