poster

Чудовиште тинејџер

Big Monster on Campus (2000)

Режисер: Mitch Marcus

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.7/10

СОДРЖИНА

Након што је бачен у празан базен, студенту Френку Стејну ураѓема је трансплатацију мозга. Једино што нису знали да је мозак припадао серијском убици...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Револт на вонземјаните (2012)

  image
  Пет млади лица наутро сфаќаат дека останаа без функционални телефони, радио апарати и струја. Додека се обидуваат да побегнат од ситуацијата, согледуваат огромна...
 • Степфордските сопруги (2004)

  image
  Џоана Еберхарт (Никол Кидман) е успешна ТВ продуцентка и е близу до добивање уште една Еми награда кога е отпуштена од работа во престижна ТВ мрежа. Тогаш таа...
 • Буквално сѐ (2015)

  image
  Советот на вонземјани одлучил целосно да ги уништи луѓето на Земјата, но пред самиот крај ќе им дадат шанса на Земјаните да ја докажат својата вредност. Случајно...
 • Страшен филм 2 (2001)

  image
  Група тинејџери се повикани да поминат една ноќ во Хел Хаус. Нивниот професор ги убедува дека тоа е за студија за несоница, но куќата чува некои мрачни тајни...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.