Содржина

Шарлот (М. Рингволд) е адвокатка, несреќна во љубовта. Габриел (М. Хамфри) е згоден странец, кој страда од амнезија. Шарлот не може да му помогне, но може да се вљуби во него. Но нивната романса ќе падне во искушение кога кај неа ќе се појават две жени, кои ќе тврдат дека во брак со него...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Тали (2018)

  image
  Нова комедија од екипата што ги сними филмовите "Џуно" и "Млада полнолетничка", со Шарлиз Терон во главната улога. Филмот ја следи младата мајка Марло...
 • Аве, Цезар! (2016)

  image
  Оскаровците Џоел и Итан Коен се сценаристи и режисери на оваа ѕвездена комедија која се однесува на доцните години на златната ера на Холивуд. „Аве, Цезар!“ следи...
 • Потомци (2011)

  image
  „Потомци“ се одвива во Хаваи и го прикажува непредвидливото патување на едно американско семејство кое се наоѓа на крстопат. Мет Кинг (Џорџ Клуни) е сопруг и е...
 • Плави агент са једном црном ципелом (1972)

  image
  Франçоис Перрин је члан оркестра коме су колеге из шале украле једну ципелу те га присилили да на аеродром доѓе обувен у једну црну и једну црвену ципелу, а што...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.