рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 3.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Инспириран од вистинити настани, хорор филмот „Градот што се плашеше од зајдисонце ја раскажува приказната за еден маскиран сериски убиец кој се враќа за да тероризира еден мал град во Тексас, по цели 65 години откако исчезнува без трага. Додека властите се тркаат со времето за да ги поврзат шокантните настани од минатото со сегашните убиства, една повлечена тинејџерка можеби е клучна за да запрат убиствата.

Слики

Градот што се плашеше од зајдисонцеГрадот што се плашеше од зајдисонцеГрадот што се плашеше од зајдисонцеГрадот што се плашеше од зајдисонцеГрадот што се плашеше од зајдисонцеГрадот што се плашеше од зајдисонцеГрадот што се плашеше од зајдисонцеГрадот што се плашеше од зајдисонце

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.