СОДРЖИНА

Откако поранешното момче ја застрелува и го киднапира нејзиното кумашинче, Селест одлучува да игра валкано. Таа најмува тројца браќа да ѝ го вратат кумашинчето, но тоа што почнува како мала спасувачка мисија се претвора во голема јужњачка битка.

Слики

Престапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од БејтаунПрестапниците од Бејтаун

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Голематa мајка: Каков татко, таков син (2011)

  image
  Агентот на ФБИ, Малколм Тарнер, наречен и Големата Мајка, се враќа во акција, а овој пат има поддршка од својот посинок, тинејџерот Трент. На Малколм му се...
 • Чувари на плажа (2017)

  image
  Легендарниот калифорниски спасител Мич Бјукенон (Двејн Џонсон) е фрустриран кога еден олимписки пливач (Зак Ефрон) му се придружува на тимот за патрола на...
 • Врелина велеграда (1984)

  image
  Пре неко што су играли заједно у филму “Врелина града”, Берт Рејнолдс и Клинт Иствуд су се заједно пројавили шест година раније, али не у филму него на насловној...
 • Две зачадени двоцевки (1998)

  image
  Уличниот шармер и коцкар Еди влегува во коцкарската игра на неговиот живот, каде влогот е животната заштеда на неговите тројца најдобри пријатели. Еди е најитриот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.