poster

Сајбер трагач 2

Cyber Tracker 2 (1995)

Режисер: Richard Pepin

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.1/10
Оценка на корисникот: 1/10

Содржина

Агент тајне службе се бори против трговца оружјем који ствара киборг војску.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Човекова чудовишта (2020)

  image
  Компанија за роботику удружила се са корумпираним агентом ЦИА-е у илегалној, несанкционисаној војној операцији. Убацивање четири прототипа робота у камп за...
 • Абсолон (2003)

  image
  Година: 2010. Место: Земља. Планета која једва преживљава због Неуролошког дегенеративног синдрома, неизлечиве болести. Њен извор? Мистериозни вирус који бива...
 • Кралот на борците (2010)

  image
  Акционен филм базиран на фабулата од видео играта,,Кралот на воините``
 • Годзила (2014)

  image
  Филмот „Годзила“ е приказна за човечката храброст и помирувањето пред титанските природни сили, ставајќи го најпознатото светско чудовиште против злобните сили...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.